Сьогодні вінницька партія оприлюднила в соціальній мережі звернення «Партії Вінничан» до міських голів, кандидатів в депутати, громадських активістів та всіх мешканців Вінницької області.

В Україні є одна нездорова політична традиція – під час місцевих виборів будь-яка партія влади примушує балотуватися від себе лідерів громадської думки на територіях: міських і сільських голів, головних лікарів, ректорів ВНЗ і директорів шкіл, очільників великих колективів.

Таким чином місцеві партійні функціонери та представники обласної влади отримають привід рапортувати до столиці, що виборці підтримують правлячу політичну силу, і ця підтримка обов’язково конвертується в успіх на наступних парламентських і президентських виборах.

Такі сподівання ще жодного разу не справдилися, адже партії, які перебувають при владі на центральному рівні, встигають набрати на себе стільки негативу, що не переживають наступний виборчий цикл. А токсичний шлейф супроводжує представників місцевого самоврядування, яким випало «щастя» бути членом Партії регіонів, або Блоку Петра Порошенка.

Тепер вас заганяють (перепрошуємо, але іншого слова ми не підібрали) до лав «Слуги народу». Але уже очевидно, що за рік-два «зелені» депутати повернуться до своїх звичних справ – фотографами на весілля, акторами в телевізійні шоу та інше. А пляма на репутації місцевих політиків залишиться.

Вважаємо таку ситуацію ненормальною. Адже знаємо, що діяльність у межах ОТГ – це не про «політику». Це про своєчасну виплату заробітної плати, чисті вулиці, освітлення, опалення, школи і лікарні. І змушувати простих людей на місцях ставати під партійні прапори є абсолютно не європейським шляхом розбудови держави.

Тому ми – «Партія вінничан» – свідомо і без вагань пропонуємо усім бажаючим балотуватися від нашої політичної сили.

Наша мета – захист інтересів вінничан. Наші завдання – проведення щоденної роботи в усіх сферах для забезпечення якісного і комфортного життя мешканців області, виведення Вінниччини до числа регіонів-лідерів за усіма показниками сталого розвитку.

Ми не збираємо «касу» на кампанію, як це роблять парламентські партії, що торгують власним брендом.

У нас немає і «телевізору», звідки віщатимуть наймані пропагандисти.

Від власних представників на місцях ми будемо вимагати двох речей – відповідального ставлення до роботи на благо громади і нульової толерантності до корупції.

Ви згодні з нашою ціллю? Поділяєте наші принципи?

Тоді нам по дорозі.

Долучайтеся до нашої команди, і спільно ми зможемо зробити Вінниччину кращим регіоном для життя і розвитку, – йдеться в заяві “Партії Вінничан”.

Попередня публікаціяУ Вінниці триває Чемпіонат міста та області з аматорського дріфту. Відео
Наступна публікаціяУ Вінниці водій напідпитку намагався дати хабар правоохоронцям

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я