На Вінниччині поліцейські розшукали юну втікачку. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції. 10 вересня через конфлікт з матір’ю неповнолітня пішла з дому та не бажала повертатися назад. Правоохоронці знайшли дівчину на місцевому автовокзалі та відвезли її рідним.

Повідомлення про зникнення 13 – річної школярки надійшло у поліцію близько опівдня від її матері. Жінка повідомила, що напередодні ввечері між нею та донькою виник конфлікт, після якого дівчинка пішла ночувати до своєї подруги. Вранці мати намагалась зв’язатись з донькою, але її телефон не відповідав.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Вінниччини Людмила Кузнєцова, поліцейські з’ясували, що у подруги неповнолітня також не ночувала.

На пошуки дитини задіяли  особовий склад немирівської поліції, орієнтування передали всім мобільним екіпажам поліції. Поліцейські перевірили місця, де б могла перебувати зникла школярка, спілкувались з її друзями та знайомими. Майже через дві години пошуків працівники поліції помітили неповнолітню на місцевому автовокзалі. Як розповіла дівчинка, вона хотіла поїхати до свого товариша в м. Іллінці.

З неповнолітньою поліцейські провели профілактичну бесіду, а відносно її матері склали адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей».

Попередня публікаціяПодатківці Вінниччини повідомили карантинний графік роботи служби
Наступна публікаціяНа Вінниччині правоохоронці затримали водія кросовера, який смертельно травмував жінку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я