У Вінниці показник захворювання у два з половиною рази перевищує базовий. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Завантаженість ліжок у міській клінічній лікарні №1, з розрахунку хворих на COVID і підозри, складає 77 %. Триває робота над розгортанням додаткових ліжок.
«Щодо динаміки виявлення випадків захворювання на COVID-19, на жаль, по Вінниці цей показник вищий, ніж по Україні. За нормативними показниками має реєструватися не більше 148 хворих за 14 днів, у нас за два тижні зареєстровано 376 хворих. Це у 2,5 рази вище, ніж нормативний показник. Щодо летальності, то у Вінниці вона складає 2,1 % – це на рівні України», – каже заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.
Разом з тим у Вінниці спостерігається зростання кількості вінничан, які одужали. Наразі їх 72 % від захворілих. Цей показник значно перевищив загальноукраїнський, який складає майже 46 %.
«Враховуючи високу завантаженість ліжок у МКЛ №1 на сьогодні ми працюємо над розгортанням додаткових ліжок у міських закладах охорони здоров’я. Продовжується робота з контактними і підозрами. Під контролем сімейних лікарів перебуває 930 осіб. Зняті з обліку після проходження двотижневої самоізоляції та не захворіли 3434 особи. Досить інтенсивно працюють мобільні бригади. Вони здійснили вже більше 13 тисяч виїздів і відібрали 26 161 зразок», – зазначила Світлана Стефанкова.
Заклади охорони здоров’я забезпечені засобами індивідуального захисту, деззасобами, медикаментами. Стан забезпеченості знаходиться під постійним динамічним контролем.
Попередня публікаціяУ Вінниці показали момент зіткнення автомобілів на вулиці Келецькій. Відео
Наступна публікаціяНа Вінниччині згоріла господарча будівля

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я