У Вінниці продовжуються роботи з реконструкції тепломереж. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Наразі роботи проводяться на кількох ділянках. Одна із них – у мікрорайоні Вишенька, зокрема по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, вул. В. Порика та вул. М. Ващука. До початку наступного опалювального сезону буде замінено 2272 метрів мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання у чотирьохтрубному виконанні, які подають тепло до 15 будинків.

Минулого року КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочало комплексну заміну зношених мереж, які перейшли підприємству від ДП «Теплокомуненерго Маяк» у 2018 році. Ремонтні бригади за два роки виконали близько 400 аварійних робіт на цих ділянках.
«Було замінено 5209,5 метрів мереж у чотирьохтрубному виконанні (двотрубне прокладання мереж гарячого водопостачання і двотрубне прокладання тепломереж); від трьох центральних теплових пунктів: ЦТП 9/4 (Стельмаха, 19), ЦТП 7/1 та ЦТП 7/2(Келецька, 77).

Загалом завдяки реконструкції мереж у міжопалювальний період у 2019 році вдалося покращити якість послуг для 30 будинків – колишніх споживачів ДП «Теплокомуненерго Маяк». Цьогоріч роботи з реконструкції мереж на даних ділянках продовжуються. До початку опалювального сезону буде замінено 2272 метрів мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання у чотирьохтрубному виконанні від центрального теплового пункту 9/1 (вул. В. Інтернаціоналістів, 8). Відтак, вдасться мінімізувати тепловтрати і вилучити зі схеми теплопостачання аварійні мережі, через які подається теплоносій на 15 будинків», – розповіла начальник відділу з роботи зі ЗМІ та громадськістю КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Сніжана Корчака.

Наразі уже виконано 80% робіт з розробки траншей та демонтажу обладнання. Усі роботи будуть завершені до початку опалювального сезону.

Попередня публікаціяВінницькі рятувальники відновлюють житло пошкоджене обстрілами в Донецькій області. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці розшукують чоловіка, який викрав товар у магазині

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я