З початку нового навчального року, у зв’язку з пандемією коронавірусу, школярі, учні профтехучилищ, студенти та вчителі мають дотримуватись санітарних правил (рекомендацій), які затвердили в Міносвіти.

З 1 вересня в закладах освіти будуть щоранку перевіряти температуру вчителям та персоналу. На вході до навчального закладу потрібно буде надіти маску, яку, втім, на уроці дозволяється зняти. Якщо в учбовому закладі виявлять хворого на COVID-19, то все його однокласники (одногрупники) відправляються на самоізоляцію. Такі рекомендації залишаються в силі до закінчення карантину, продовженого до 1 листопада.

Маски

Входити в школу та пересуватись коридорами необхідно в масці чи респіраторі. Проте, виняток зробили для учнів молодших класів, від першого до четвертого. У помаранчевої карантинній зоні Міносвіти рекомендує вчителям використовувати захисні щитки.

Температура

Вчителям і персоналу школи щоранку вимірюватимуть температуру, а учням ні. Вчитель повинен буде запитати клас про самопочуття, а тих, у кого є симптоми хвороби, спершу ізолюють у порожньому кабінеті, а потім з батьками відправлять до лікарні.

Дезінфекція

У школі біля входу мають організувати місце для обробки рук антисептиками. У туалетах забезпечити рідке мило, паперові рушники чи електросушарки. На вході в школу, в коридорах і туалетах повинні стояти контейнери для використаних масок. Класи потрібно провітрювати кожну зміну не менше 10 хвилин.

Масові заходи

Також, у школах обмежують проведення зборів в закритих приміщеннях. При цьому уроки рекомендують проводити за можливістю в одному і тому ж класі, щоб діти менше пересувались між аудиторіями.

Заборонили «шведські столи» та питні фонтанчики, а у їдальнях за одним столом має сидіти не більше чотирьох учнів.
Попередня публікаціяПоліція Вінниччини розшукує безвісти зниклого Віктора Радучича
Наступна публікаціяНа Вінниччині “довічник” наніс ножицями тяжкі тілесні ушкодження іншому засудженому до довічного ув’язнення

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я