У Вінниці вночі невідомі “добродії” підкинули котенят, не помітивши камеру відеоспостереження

В неділю, 25 серпня о 5. 20 ранку, сіра автівка заїхала на вулицю Дніпровську, що у мікрорайоні П’ятничани. З авто вийшла жінка з коробкою і попрямувала в напрямку паркану приватного будинку. Як виявилось, панянка таким чином позбавилась від кошенят, підкинувши їх в приватний сектор. Цей вчинок зафільмувала камера відеоспостереження.

За словами вінничанки Олени, яка опублікувала відео, в коробці яку підкинули було троє котенят. Тепер їх підгодовують всією вулицею та шукають їм господарів.

“Ось так на П’ятничанах підкидають в 5 годин ранку котенят під чужі домівки!! Шановні “актори” ви нелюди, сволочі, абсолютно безвідповідальні істоти, які не заслуговують на повагу та нормальне відношення!! Сподіваюся, вас буде чекати та сама доля! Доречі, дякую за “підкинуту работьонку”! Друзі, давайте зробимо їх відомими”, – звертається вінничанка Олена Перлова до дописувачів групи “База знайдених і загублених тварин. Вінниця”

Довідково:

Стерилізація тварин – це позбавлення тварини розмножувальних функцій хірургічним шляхом. Стерилізація нескладна операція, особливо для самців. Для самок вона потребує дещо більшого післяопераційного догляду, але через 2-4 дні вони вже практично здорові.

На користь стерилізації говорить і статистика, за нею,  найбільше укусів людей собаками відбувається в період тічок та вигодовування малюків, коли самка захищає своїх дітей від можливої небезпеки. Коли ж тварина простерилізована, вона не «гуляє», не народжує цуценят і веде себе спокійно. Крім того, в результаті стерилізації у самок не розвиваються захворювання статевих органів, одним з найпоширеніших з яких є рак молочної залози.

Тож для попередження збільшення кількості безпритульних тварин власники домашніх собак та кішок повинні стерилізувати своїх домашніх улюбленців. Адже кількість безпритульних тварин збільшується передусім за рахунок людської безвідповідальності.

З питання організації стерилізації собак і котів слід звертатись до ветеринарних установ чи лікарів-ветеринарів.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці поліцейські затримали 30-річного збувача наркотиків
Наступна публікаціяУ Вінниці внаслідок сильного пориву вітру та надмірних опадів з градом впали дерева. Фото та відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я