У Вінниці створили петицію за збереження Замкової гори поблизу Староміського мосту. З даною петицією до міської ради звернулась вінничанка Таїса Гайда.

“Замкова гора у Вінниці є однією з найстаріших пам’яток, яка охороняється законом. Кілька років тому археологи розпочали розкопки і знайшли на горі навіть залишки трипільського поселення. На початку XVІ ст волинянин Костянтин Острозький побудував на горі замок. Він був однією з точок, навколо якої розросталося місто.

Вінницькі дослідники та історики запропонували розташувати на 1,5 -2 га території Замкової гори, яка іще залишилася, історико-туристичний комплекс – прообраз дерев’яного замку з оборонними стінами і чотирма вежами, який може стати туристичною родзинкою міста. Але тиждень тому територію Замкової гори почали розгортати екскаваторами. Як виявилось, земельну ділянку орендує фірма “Укрпромтех” і вони планують пам’ятку забудувати.

Звертаємось до Вінницької міської ради з проханням розірвати договір оренди з фірмою “Укрпромтех” і зберегти історичну пам’ятку для міста. ” – йдеться у петиції, яку можна підписати за цим посиланням.

Попередня публікаціяСпортсмени з Вінниці вибороли два «золота» і два «срібла»
Наступна публікаціяУ Вінниці поліцейські затримали 30-річного збувача наркотиків

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я