Сьогодні, 21 серпня, заступниця голови ОДА Наталя Заболотна провела щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19 в форматі онлайн відеоконференції. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області, повідомляє Вінницька ОДА.

На початку наради про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус поінформував завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Степан Томин.

Так, він повідомив, що впродовж минулої доби було досліджено 520 зразків, коронавірус вперше виявлено у 73 осіб: м. Вінниця – 30, Могилів-Подільський район – 15, Жмеринський район – 10, Вінницький район – 7, Іллінецький район – 3,Чернівецький район – 3, Хмільницький район – 2, Барський – 1; Козятинський район – 1, Літинський район – 1.

Степан Томин також зазначив, що станом на сьогодні, 21 серпня, на території області зареєстровано 5330 підозр на коронавірусну хворобу. У 3478  осіб  виявлений коронавірус,  в т.ч. у 280 дітей. За останню добу  захворіли 4дитини.

Одужали 2564 особи, в т.ч. 226 дітей  і 433 медичних працівників. На даний час хворіє 841 особа, в т.ч. 54 дитини та 105 медичних працівників.

Від початку проведення досліджень в лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 58561 зразок.  В результаті досліджень у 3478 випадках   виявлений коронавірус. На даний час є в наявності тест-систем на 20 400 досліджень. За останню добу захворіли 5 медичних працівників.

Щодо ситуації  з COVID-19 у Яришівському психоневрологічному будинку-інтернаті, Степан Томин повідомив, що ще у 4-х підопічних закладу виявлено коронавірус. На даний часі в роботі 40 зразків матеріалів. Тож працівники «Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України» продовжують дослідження, а через тиждень проведуть повторне обстеження. Ситуація у закладі перебуває на постійному контролі.

Всього зареєстровано 73 летальних випадки.

За останню добу в області  – 1 летальний випадок:

– чоловік, 64 роки, м. Вінниця, поступив 19.08.2020 у вкрай важкому стані. Підтверджено діагноз COVID-19. Полісегментарна двобічна негоспітальна пневмонія, 4 кл. група, легенева недостатність 3 ст. Чераз важку соматику  перебігу хвороби наступив гострий респіраторний дистрес-синдром. Хворий мав супутні патології – інсулінозалежний цукровий діабет, ішемічна хвороба серця. Помер 21.08.2020.

За інформацією заступника директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Надії Марусяк, в дев’яти опорних лікарнях області на стаціонарі з підтвердженим COVID-19 перебуває 187 пацієнтів, з них 182 дорослих та 5 дітей; з підозрами – 138 пацієнтів, з них 16 дітей. Завантаженість ліжок в дев’яти опорних лікарнях становить 76,3 %.

Відсьогодні  дозвіл МОЗ на роботу отримали два  медичних заклади ІІ хвилі: Баршадська ОЛІЛ та Шаргородська ЦРЛ.У кожному з цих закладів – по 20 ліжок для лікування хворих на COVID-19. Це дозволить частково зменшити навантаження на лікарні І хвилі.

Під час онлайн засідання також інформували керівники Нацполіції області, ГУ ДСНС, ГУ Держпродспоживслужби та прикордонники.

Наталя Заболотна, за підсумками засідання,  дала  обласним службам відповідні доручення за напрямками діяльності.

Попередня публікаціяНа Вінниччині протягом доби ліквідували 20 пожеж в екосистемах
Наступна публікаціяЯк у Вінниці працюватимуть сервісні центри МВС у святкові дні

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я