На Вінниччині у Чернівецькому районі відбулось відкриття Центру безпеки громадян. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

Сьогодні, 19 серпня, в Бабчинецькій територіальній громаді розпочав свою роботу Центр Безпеки громадян, кошти на будівництво якого виділено з державного та місцевого бюджетів.

Звертаючись до присутніх, Іван Іщенко зазначив, що це ще один великий крок для того, щоб жителі цієї громади відчували себе в безпеці . Такі комфортні Центри безпеки сприятимуть покращенню поліцейських сервісних функцій для населення.

Центр безпеки громадян обслуговуватиме населені пункти Бабчинецької ОТГ, а саме: Бабчинці, Букатинку, Вазлуївку, Вила-Ярузькі, Гамулівку, Нове Життя та Майорщину із населенням понад 3 тисячі чоловік.

Поліцейські працюватимуть у кабінетах, обладнаних необхідними сучасними технічними засобами. Окрім поліцейських, в Центрі безпеки дислокується й підрозділ ДСНС.

Завдяки функціонуванню Центру безпеки поліція матиме змогу оперативно реагувати на повідомлення громадян, здійснювати профілактичну роботу та надавати поліцейські послуги місцевому  населенню.

Будівництво Центру безпеки громадян тривало 2 роки, на яке витрачено понад п’ять мільйонів гривень з державного та місцевих бюджетів.

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині затримали 37-річного вбивцю співмешканки
Наступна публікаціяУ Вінниці поліція з СБУ розкрила багатомільйонну корупційну схему під час закупівлі товарів для УЗ

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я