Вчора, 19 серпня, у Вінницю прибули учасники ветеранського велопробігу «Вшануємо пам’ять захисників України».

Велопробіг проходить за маршрутом Ужгород – Маріуполь, він присвячений до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що вже традиційно відзначається у нашій державі 29 серпня.

«Програма велопробігу включає відвідання пам’ятних місць та вшанування пам’яті усіх загиблих захисників України, зустрічі з ветеранами АТО/ООС, воїнами-інтернаціоналістами, а також молоддю. У першу чергу, це патріотичний захід, що спрямований на виховання національно свідомого покоління українців», – зазначив головний спеціаліст відділу у справах ветеранів у Вінницькій області Олег Дмитрійчук.

«Наш велопробіг – це нагода показати, що таке ветеранський спорт та спортивна реабілітація, а також продовжувати створювати позитивний образ ветерана війни. Ми дуже вдячні Міністерству у справах ветеранів України за підтримку такої ініціативи та сподіваємося, що кількість подібних патріотичних заходів з часом у нашій країні буде лише зростати», – відзначив начальник відділу у справах ветеранів у Закарпатській області, учасник велопробігу Іван Балашов.

Повний маршрут ветеранського велопробігу включає у себе такі міста як Ужгород – Стрий – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Житомир – Лубни – Полтава – Дніпро – Запоріжжя – Бердянськ – Маріуполь. Серед спортсменів – двоє учасників війни в Афганістані та двоє учасників АТО/ООС.

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Петро Кирилішин подарував учасникам велопробігу фотоальбом «Вони пройшли крізь вогонь», що розповідає про події Афганської війни (1979-1989).

Також учасники велопробігу отримали на згадку про Вінницьку область презентаційну книгу «Вінницький край у світлинах», яка демонструє історію та культуру Вінниччини від давнини до сучасності.

Учасники ветеранського велопробігу, представники обласної державної адміністрації, відділу в справах ветеранів у Вінницькій області вшанували пам’ять усіх загиблих захисників України покладанням квітів до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні та загиблим Героям АТО, до меморіальної дошки загиблим захисникам України біля Спасо-Преображенського кафедрального собору Православної церкви України, а також до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям у центральному міському парку, повідомляє Вінницька ОДА.

Попередня публікація“Партія Вінничан” закликає політичні сили об’єднатись навколо інтересів області
Наступна публікаціяНа Вінниччині затримали 37-річного вбивцю співмешканки

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я