Про це стало відомо з офіційної сторінки вінницької партії в Фейсбук.

Координатор відповідатиме за підбір кандидатів у депутати та буде керувати виборчим штабом в районі.

“Продовжуємо знайомити вас з нашими координаторами. Воронін Андрій Андрійович – координатор “Партії Вінничан” по Шаргородському району.

Справжній патріот Вінниччини та України, працює в “Шаргородському агролісі”, діючий депутат районної ради, обирався від ВО “Свобода”, – повідомили у “Партії Вінничан”.

“Партія Вінничан” вважає, що велика кількість справжніх патріотів та порядних людей можуть не потрапити на вибори. Тому що відсутнє фінансування невеликих та позапарламентських партій та через те, що деякі загальноукраїнські партії зосередились лише на виборах у Києві та в окремих регіонах, залишивши напризволяще багато місцевих політичних осередків, в яких є багато потужних та професійних людей.

“Ми пишаємось, що до нашої команди “Партії Вінниччан” приєднують “свободівці”, представники “Національного корпусу” та інші представники патріотичних сил Вінниччини, які поділяють наші погляди та спільну мету”, – йдеться в повідомлені “Партії Вінничан”.

Всіх мешканців Шаргородського району просять відтепер звертатись до координатора безпосередньо з питань участі у місцевих виборах, балотування у ради ОТГ, районну, обласну раду, волонтерської роботи, тощо.

Контактний телефон координатора: 0967549033

Попередня публікаціяСБУ Вінниччини інформує про затримання посадовців Медичних сил ЗСУ за хабар в 1 мільйон гривень
Наступна публікаціяНа Вінниччині введено тимчасове обмеження руху вантажного транспорту

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я