19 серпня Вінниччина зустріне учасників велопробігу «Вшануємо пам’ять захисників України».

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, відзначається щорічно 29 серпня.

В умовах збройної агресії проти України особливо гостро постає проблема формування та запровадження в українському суспільстві нових традицій відзначення Дня пам’яті захисників України  та ціннісного його наповнення, патріотичного виховання молодого покоління та гідного вшанування захисників, які загинули в боротьбі за незалежність.

Окрім основних державних заходів, заплановано велопробіг ветеранів війни «Вшануємо пам’ять захисників України» за маршрутом Ужгород – Маріуполь з 16 по 31 серпня поточного року.

Велопробіг проходитиме через нашу область та м. Вінниця 19 – 20 серпня. В програмі заходу заплановано відвідування пам’ятних місць, присвячених ветеранам війни.

Запрошуємо спортсменів та любителів велоспорту до участі у заході і вшанування пам’яті наших загиблих героїв, серед яких 242 вінничанина.

Збір та зустріч запланована в селі Якушенці Вінницького району, 19 серпня 2020 року, о 16 годині (біля старої заправки «АВІАС» в напрямку руху до м. Вінниця).

Попередня публікаціяНа Вінниччині 3272 випадки захворювання на COVID – 19, нових випадків 38
Наступна публікаціяУ Вінниці місцевий газопостачальник пропонує придбати газ на зиму за акційними цінами

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я