Управління статистики у Вінницькій області підрахувало обсяг сільськогосподарського виробництва в січні – липні 2020 та порівняло з відповідними періодами минулого року.

Отже, за попереднім підрахунком індекс обсягу сільськогосподарського виробництва, у Вінницькій області, за січень–липень 2020 року (у постійних цінах 2016 року), по всіх категоріях господарств склав 90,0%, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 87,6%, господарствах населення – 96,0%. 

За сім місяців загальний обсяг виробництва валової продукції порівняно з відповідним періодом 2019 роком знизився – на 10,0%, у тому числі в сільськогосподарських підприємствах – на 12,4%, в господарствах населення – на 4,0%. 

За відповідний період минулого року індекс обсягу сільськогосподарського виробництва складав 120,1%, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 136,1%, господарствах населення – 96,8%.

Зменшення індексу відбулося за рахунок низького темпу виробництва валової продукції рослинництва у підприємствах, який склав 69,2%. На вищевказаний показник суттєво вплинули: низький обсяг виробництва зернових та зернобобових культур, за рахунок площ збирання (92,5% до минулого року) та зменшення урожайності на 10,1 ц/га; низький обсяг виробництва ріпаку озимого, в зв’язку з суттєвим зменшенням посівних площ – 61,6% до рівня  минулого року, повідомляє Головне управління статистики у Вінницькій області.

Попередня публікаціяНа Вінниччині загинув 14 – річний мотоцикліст
Наступна публікаціяУ Вінниці встановили скриньки довіри для дітей

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я