За останні 5 років за програмою співфінансування в приватному секторі побудовано дороги на ділянках 119 вулиць

У різних мікрорайонах приватної забудови Вінниці за останні п’ять років активно проводились роботи на умовах співфінасування. За цей час збудовано 9,6 км мереж водопроводу та 24,1 км мереж каналізації. Проведено капремонт ділянок доріг загальною протяжністю 37,7 км, повідомляє Вінницька міська рада.

З 2007 року у місті діє програма співфінансування для мешканців вулиць приватної забудови. За цією програмою прокладаються централізований водопровід та мережі водовідведення у приватному секторі, асфальтуються дороги.

«Якщо говорити про останні п’ять років, то по програмі співфінансування замінено близько 10 кілометрів мереж водопроводу і 24 кілометри мереж каналізації. А також було проведено ремонт доріг приватного сектору: заасфальтовано ділянки доріг на 119 вулицях загальною протяжністю 37,7 км. Щоб отримати всю консультаційну та організаційну допомогу щодо участі у цій програмі, можна звертатися до свого квартального комітету або в Асоціацію органів самоорганізації населення міста Вінниці за телефоном 59-51-84», – каже Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що з кожним роком кількість заявок на асфальтування вулиць від мешканців приватного сектору зростає та подякував вінничанам за активну участь у розвитку своєї вулиці.

Попередня публікаціяУ Вінниці затримали трьох хлопаків, що пошкодили автомат видачі води та забрали звідти гроші
Наступна публікаціяУ Вінниці на вулиці Київській через падіння контактної мережі вантажівка збила електричну опору. ФОТО

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я