Колектив Центру муніципальних систем управління оприлюднив заяву, у ній вони заявляють про безпідставні дії силовиків.

Заява колективу ЦМСУ

“Від самого ранку 5 серпня в нашому офісі СБУ проводить обшуки – заблокували доступ відвідувачів до приміщень, не впускають і не випускають працівників. Вилучається документація та техніка.
Ми вважаємо, що такі дії силовиків є абсолютно незаконними та безпідставними і розцінюємо це як тиск на компанію з невідомою нам метою.
Вінничани добре знають нашу компанію, бо багато років користуються зручним сервісом «Єдиний рахунок» (єдина платіжка за всі комунальні послуги).Також не меншою популярністю у мешканців користується наша послуга онлайн-оплати за комунальні платежі.
Наше підприємство працює максимально прозоро та відкрито. Ми надаємо якісні послуги, і для нас дуже важлива довіра вінничан.
Вважаємо, що сьогоднішній візит силовиків до нашої компанії – це повернення до старих методів використання силових органів у тиску на успішний бізнес.
Останнім часом в Україні все частіше ми чуємо і бачимо випадки тиску правоохоронців на бізнес: виламування дверей, незаконне вилучення техніки і навіть особистих речей працівників, блокування роботи успішних підприємств.
Нам дуже прикро, що обіцяні для бізнесу «інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»
Ми абсолютно переконані, що всі звинувачення на нашу адресу безпідставні та юридично безперспективні і свою правоту ми доведемо у суді”, ідеться в заяві оприлюдненій на офіційній сторінці ЦСМУ в соцмережі Фейсбук.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я