Український інститут національної пам’яті (УІНП) спільно із Православною Церквою України (ПЦУ) та Міністерством у справах ветеранів започаткували вшанування Українських Героїв, які загинули на російсько-українському фронті в боях за незалежність України. 

6 серпня 2020 р. у Вінниці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі ПЦУ (вул. Соборна, 23) о 18:30 год. відбудеться поминальне богослужіння за загиблими героями російсько-української війни. 

Тепер ця традиція, після послаблення карантинних обмежень відновлюється й у регіонах, зокрема у Вінниці.

Так вшанують пам’ять воїнів Українського війська (ЗСУ, НГУ, СБУ та інших структур, залучених до виконання завдань операції Об’єднаних сил), що загинули у липні 2020 р. 

Ініціатори прагнуть віддати шану Українським Героям, що загинули у боях з російськими окупантами і проросійськими сепаратистами. А ще згуртувати громадськість довкола пам’яті про загиблих військовослужбовців, вкотре нагадати суспільству правду про російську агресію, долучити до вшанування полеглих Героїв широке коло небайдужих патріотичних мешканців краю.

«Маємо розуміти, що триває російсько-українська війна. У цій війні російський агресор використовує величезний арсенал методів боротьби, особливо у інформаційній та світоглядовій сферах, водночас діє надзвичайно підступно. Маємо не забувати наших сучасних героїв російсько-української війни, що віддали життя захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» – наголосив начальник Центрального міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Богдан Галайко. 

Організатори:

Вінницько-Барська єпархія Православної Церкви України, Центральний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті, Відділ у Вінницькій області Міністерства у справах ветеранів України. 

Контакти: 

Владислав Демченко, протодиякон, секретар управління Вінницько-Барської єпархії УПЦ(ПЦУ) ([email protected] (067)448-12-90)

Богдан Галайко, начальник Центрального міжрегіонального відділу УІНП ([email protected], (097)986-31-44).

Володимир Сироватко, начальник Відділу у Вінницькій області Мінветеранів ([email protected], (098)210-71-68).

Попередня публікаціяУ Вінниці розшукують 22-річного Євгена Лєскова, він переховується від правоохоронців
Наступна публікаціяНа Вінниччині за незаконне переміщення товарів на понад 2 мільйони гривень через закритий пункт пропуску – три прикордонники постануть перед судом

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я