Вчора на позачерговому засіданні Уряду прийняли рішення щодо встановлення доплат до пенсій родинам військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС, про що поінформувало Міністерство соціальної політики України. Про це повідомила заступниця голови ОДА Наталя Заболотна.

За її словами, Головне управління ПФУ у Вінницькій області негайно розпочало аналіз пенсійних справ членів родин військовослужбовців загиблих у АТО /ООС для того щоб вже в серпні забезпечити нарахування державної адресної допомоги.

Допомога виплачуватиметься членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. Доплата буде як різниця між існуючим розміром і 7800. Точну суму буде відомо після перерахунку, бо власний розмір у кожного свій. У разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сімей, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї у межах максимального розміру пенсії. Це буде постійна, а не разова виплата“, – наголосила Наталя Заболотна.

Варто зазначити, що на сьогодні у Вінницькій області сім’ям 240 загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців встановлено статус «Члена сім’ї загиблого» та видано 406 посвідчень і 86 довідок неповнолітнім дітям про право на пільги, які надаються відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Попередня публікаціяНа Вінниччині водій Range Rover намагався дати хабар патрульним поліцейськім
Наступна публікаціяУ Вінниці поліція розслідує наїзд на 11-річну велосипедистку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я