Вінниця перетнула два з чотирьох показників, за якими визначається рівень епідемічної загрози,  – це завантаженість ліжок у закладах для COVID та відсоток позитивних результатів тестування на коронавірус. Динаміка захворюваності на коронавірус залишається високою. Про це розповів сьогодні директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

У Вінниці лабораторно підтверджено 1451 випадок інфікування на COVID. На сьогодні одужала 1191 людина або 82 %, по Україні цей показник становить 55 %. Продовжують хворіти 232 особи. 75 % лікуються амбулаторно. 

Під спостереженням сімейних лікарів перебуває 635 осіб – це контактні особи, члени сімей, особи зі встановленим коронавірусом, які мають легкий або безсимптомний перебіг. 37 пацієнтів з підозрою на амбулаторному спостереженні. Зняті з обліку і не захворіли 2723 особи. 

Як зазначив директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш, відсоток людей, які лікуються стаціонарно, дещо зріс: був на рівні 20%, зараз – 25%.

«У зв’язку з тижневим обмеженням на прийом пацієнтів міської лікарні №1 вінницькі пацієнти розподілилися по двох опорних лікарнях: в Калинівці та Хмільнику», – каже Олександр Шиш. 

Щодо показників рівня епідемічної загрози, які впивають на послаблення або посилення карантинних обмежень, то Вінниця перетнула два з чотирьох. Це завантаженість ліжок у закладах для хворих з COVID-19 (у Вінниці це 58% при цільових показниках менше 50%) та відсоток позитивних результатів тестування на COVID-19: при цільовому показнику менше 11% у місті 29,9%. Динаміка захворюваності на коронавірус зменшилась і увійшла в норму.

«Згідно з рішенням засідання Державна комісія з техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Вінниця увійшла у «жовту» зону https://cutt.ly/Pdv5VVb . Державна комісія буде щоп’ятниці оновлювати поділ України на зони. Щопонеділка в населених пунктах мають вводитись обмеження, які передбачені для тієї чи іншої зони», – каже Олександр Шиш.

«Жовта» зона включає у себе заборону відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово. А також до цієї зони входять обмеження «зеленої» зони: обов’язкове перебування у громадських будівлях та транспорті у масках або респіраторах; проведення масових заходів за умови перебування не більше однієї людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри мають заповнювати свої зали лише на 50%; перевезення пасажирів повинно бути в межах сидячих місць. 

Попередня публікаціяСпортсмени з Вінниччини посіли призові місця на Чемпіонаті України з пауерліфтингу
Наступна публікаціяНа Вінниччині затримали чоловіка який продавав обріз

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я