На Вінниччині вилучили понад три тисячі літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, під марками “PRIME”, “GREEN DAY”, “MEDOFF”, “КОZАЦЬКА РАДА” та “ХОРТИЦЯ”.

За процесуального керівництва прокуратури Вінницької області в рамках кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України) проведено 2 обшуки за адресами зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв на території Вінницького району.

У ході слідчих дій виявлено та вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої сумнівної якості в упаковках типу “bag-in-box” різних торгових марок іноземного виробництва, в пластиковій тарі та алкогольні напої, які розлиті в скляні пляшки торговельних марок вітчизняного виробництва – “PRIME” , “GREEN DAY”, “MEDOFF”, “КОZАЦЬКА РАДА”, “ХОРТИЦЯ” в кількості 3 тис. 424 літри, обладнання для виготовлення алкогольних напоїв (ароматизатори, шланги, лійки спиртометри, порожні ПЕТ пляшки, тощо) та автомобіль марки “Renault Trafic”, який використовувався для транспортування фальсифікованих алкогольних напоїв.

Орієнтовна вартість вилученого фальсифікату майже 540 тис. грн.

Слідчі та процесуальні дії щодо встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення проводяться спільно з ГУ ДФС у Вінницькій області, повідомляє прокуратура Вінницької області.

Попередня публікаціяНа Вінниччині вже 2698 випадків захворювання на коронавірус
Наступна публікаціяНа Вінниччині проходять збори баскетболістів області. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я