У Вінниці вуличні музиканти вражають академічною грою та освітою

Професійно і емоційно для вінничан і гостей міста грають вуличні музиканти. Не аматори і це мабуть вже традицію у нашому місті. Адже впродовж кількох років так само радують вінничан грою на гітарах викладачі музичного училища та інколи співом та грою їх учні. Але цього разу мова не про них, а про музикантів що четвертий день як знайомлять містян із новим звучанням знайомих хітів.

“Таким складом (вдвох прим.ред.) ми граємо три дні. До цього ми грали класичним складом, грали класику Вівальді, Аве Марія. Та от зустрів Богдана і ми граємо рок”, – всміхається вінничанин Андрій.

Про себе чоловік розповідає, що вчився в Києві в консерваторії потім в Гаселі, потім в Мюнхені, потім знову в Києві в аспірантурі, потім захищав кандидатську дисертацію на мистецтвознавця. До рідного міста Андрій повернувся через карантин, жартує що різниця у виступах між Мюнхеном та Вінницею в тому що тут публіка віддячує гривнями, а там євро.

Скрипаль Богдан Хмара родом з Луганської області з міста Стаханів, вчився у Москві але каже, що зараз опановує українську мову і хоче залишитись жити у Вінниці. Варто зауважити, що українською він спілкується красиво, але іще повільно.

Ці виконавці грають на акордеоні та скрипці і викликають захоплення своєю грою. Знайомі рок хіти та сучасні топи хіт парадів звучать безпомилково але так по іншому. Хоча робіть висновки самі – дивіться відео.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я