24 липня у хабі «Місто змістів» відбулася фінальна презентація проєктів за трьома найкращими ідеями архітектурного конкурсу «Альтман сквер». Під час події колективи-фіналісти представили власні напрацювання з реконструкції скверу в історичній частині міста. В основі ідеї для облаштування такої локації лежить не лише прагнення створити затишну зелену зону в середмісті, але й вшанувати у міському просторі ім’я видатного митця родом з Вінниці — Натана Альтмана.

У зв’язку з карантинними заходами подію транслювали на офіційній фейсбук-сторінці конкурсу «Альтман сквер» https://cutt.ly/4yuvxWu, також ефір збережений у записі для перегляду.
Команди презентували рішення, що враховують можливість використання скверу усіма мешканцями та вирішення питання нового зеленого каркасу. Також обґрунтували способи облаштування місць для сидіння, художній код скверу Натана Альтмана, економічну доцільність проєктних рішень і особливо актуальні питання легкості догляду за сквером.

Під час презентації проєктів очільник міста Сергій Моргунов відзначив велику кількість учасників, які взяли участь у конкурсі та зазначив, що цей проект обов’язково буде втілено у життя. Адже потрібно робити такі простори, аби вінничанам було комфортно жити, повідомляє Вінницька міська рада.

Попередня публікаціяНа Вінниччині 46 нових випадків захворювання COVID-19
Наступна публікаціяЗ початку 2020 року на Вінниччині втопилось 37 людей

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я