Починаючи з 15 липня 2020 року підприємці Вінниччини можуть тестувати роботу безкоштовного програмного рішення «Програмний реєстратор розрахункових операцій (тестова версія)» та направляти, за наявності, зауваження/пропозиції щодо його функціоналу на адресу: [email protected].  

Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Вінницькій області та нагадують, що Законом України від 20 вересня 2019 року №128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» ДПС зобов’язано забезпечити безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктами господарювання під час проведення розрахункових операцій.

Наразі безкоштовне програмне рішення «Програмний реєстратор розрахункових операцій (тестова версія)» пропонується для тестування усім суб’єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». 

Програмне рішення може використовуватись для реєстрації розрахункових операцій (формування розрахункових документів, фіскальних звітних чеків, їх направлення для фіскалізації на фіскальний сервер, надання фіскального чека покупцеві) та бути встановлене на будь-якому пристрої, що підтримує операційну систему Windows Vista SP2 і вище або Android 4.1 і вище.

При цьому програмне рішення може використовуватись навіть у період відсутності зв’язку з фіскальним сервером (режим офлайн).

Зареєструвати ПРРО (касу)/касира (електронну печатку) можна, використовуючи програмне забезпечення Електронного кабінету, або будь-яке інше програмне забезпечення, наявне у суб’єкта господарювання.

Додамо, що тестування триватиме щоденно з 08 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. по 31.07.2020 включно, повідомляє сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.

Попередня публікаціяУ Вінниці в амбулаторії ЦПМСД № 3 замінили дах, вікна і утеплюють фасад
Наступна публікаціяНа Вінниччині судитимуть одного з керівників ДП “Хмільницьке лісове господарство” за незаконну порубку дерев на понад 1 мільйон гривень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я