У Вінниці одужало 80 % людей, які були інфіковані COVID-19. Це один з найвищих результатів по України. Також Вінниця продовжує утримувати одне з найнижчих місць по кількості померлих – 1,7  %. В той же час, місто перетнуло два з чотирьох показників, які можуть призвести до посилення карантину. Це відсоток позитивних результатів тестування COVID-19, який має бути менше 11 %, у нас – 22,2 %. І динаміка захворювання COVID-19. Порівняно з попереднім тижнем, вона складає майже 60 %, має бути не більше 10 %. Якщо ці показники будуть триматись найближчі три дні, тоді регіональна комісія ТЕБ та НС має підстави для проведення засідання і посилення карантину.

Наразі Вінниця знаходиться на 10-му рейтинговому місці подобової динаміки випадків COVID в Україні. Загалом у місті лабораторно підтверджено 1263 випадки інфікування коронавірусом.  1021 особа одужала, а це – 80,8 %. Продовжують хворіти 220 пацієнтів: 32 – у стаціонарі, 188 лікуються амбулаторно.

«Аналізуючи показники по Україні, Вінницькій області та по місту, можу зазначити, що у Вінниці 80 % інфікованих коронавірусом одужали. Це один з найвищих результатів по України. В цілому в державі цей показник складає 52,5 %, а по Вінницькій області –  75 %. Також Вінниця продовжує утримувати одне з найнижчих місць по кількості померлих – 1,7  %», – каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій може провести засідання і посилити карантин, якщо динаміка захворювання не знизиться протягом трьох днів

Щодо обмежувальних показників, критеріїв інцидентності, то при нормативі до 30 випадків на тиждень, у Вінниці маємо 81. «Якщо говорити про показники посилення карантину, то їх у нас чотири по постанові КМУ. Вінниця перетнула два з них. Це відсоток позитивних результатів тестування COVID-19, який має бути менше 11 %, а у нас 22,2 %. Також динаміка захворювання на COVID-19  порівняно з попереднім тижнем складає майже 60 %. А має бути не більше 10 %. Якщо дані показники будуть триматись найближчі три дні, тоді у регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) буде підстава для проведення засідання і посилення карантину. Мінімальний час посилення карантину 7 днів. Станом на 19 липня, згідно з рейтингом областей України, з 27 адміністративних територій Вінницька область входить в число тих десяти, які вийшли за межі послаблення карантину. Показник динаміки по Вінницькій області майже в чотири рази вищий. Потрібно спостерігати ще три дні, можливо цей показник буде знижений і тоді не буде підстав посилювати карантинні обмеження», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я міської ради, повідомляє Вінницька міська рада.

Попередня публікаціяНа Вінниччині знову масово палають екосистеми
Наступна публікаціяНа Вінниччині підірвали банкомат та викрали гроші

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я