Home Відео У Вінниці відрізок нової дороги на вулиці Гонти майже готовий до експлуатації. Фото і відео

У Вінниці відрізок нової дороги на вулиці Гонти майже готовий до експлуатації. Фото і відео

0
У Вінниці відрізок нової дороги на вулиці Гонти майже готовий до експлуатації. Фото і відео

У Вінниці відрізок нової дороги на вулиці Гонти майже готовий до експлуатації. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Вона з’єднала Київську і Батозьку та розвантажила транспортні потоки. Її протяжність 2 км 183 метри. Будівництво велось у комплексі – облаштовані тротуари, велодоріжки, зливова каналізація. Зараз встановлюють світильники. Гарантія на дорогу – 20 років. Виявлені дефекти підрядник усуватиме за свій рахунок. Робітники, з якими спілкувався, кажуть, що працюють на совість, по технологіях.

Важливо, що нова магістраль пожвавить і ділову активність у цій промисловій зоні, а це сприятиме створенню робочих місць. Плануємо також зв’язати вулицю Гонти з Енергетичною, що стане додатковим стимулом для економічного розвитку цієї території.

Нова дорога по вулиці Гонти

Сів за кермо і протестив нову дорогу на вулиці Гонти. Як водієві – досить комфортно. Але дорога не тільки для автомобілістів: якісні умови тут створені для всіх учасників руху. А ще- це додатковий стимул для бізнес-активностей у цьому районі.

Опубліковано Сергієм Моргуновим Середа, 15 липня 2020 р.