У Вінниці відрізок нової дороги на вулиці Гонти майже готовий до експлуатації. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Вона з’єднала Київську і Батозьку та розвантажила транспортні потоки. Її протяжність 2 км 183 метри. Будівництво велось у комплексі – облаштовані тротуари, велодоріжки, зливова каналізація. Зараз встановлюють світильники. Гарантія на дорогу – 20 років. Виявлені дефекти підрядник усуватиме за свій рахунок. Робітники, з якими спілкувався, кажуть, що працюють на совість, по технологіях.

Важливо, що нова магістраль пожвавить і ділову активність у цій промисловій зоні, а це сприятиме створенню робочих місць. Плануємо також зв’язати вулицю Гонти з Енергетичною, що стане додатковим стимулом для економічного розвитку цієї території.

Нова дорога по вулиці Гонти

Сів за кермо і протестив нову дорогу на вулиці Гонти. Як водієві – досить комфортно. Але дорога не тільки для автомобілістів: якісні умови тут створені для всіх учасників руху. А ще- це додатковий стимул для бізнес-активностей у цьому районі.

Опубліковано Сергієм Моргуновим Середа, 15 липня 2020 р.

Попередня публікаціяУ Вінниці на ділянці вулиці Маяковського буде обмежено рух транспорту та пішоходів
Наступна публікаціяНа Вінниччині поліцейські розшукали викрадача мопеда

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я