Home Новини У Вінниці ремонтують інженерні мережі в багатоповерхівках

У Вінниці ремонтують інженерні мережі в багатоповерхівках

0
У Вінниці ремонтують інженерні мережі в багатоповерхівках

У Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування з мешканцями. Днями такі роботи завершили у будинках по вул. Р. Скалецького, 35/194 та вул. Київська, 52, повідомляє Вінницька міська рада.

Ремонт житлового фонду у Вінниці за програмою співфінансування виконується щороку. Умови участі – незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту докладають мешканці. У багатоквартирних будинках замінюють інженері мережі, освітлення, щитові та роблять міжпанельні стики. Ремонтують дахи, вікна замінюють на енергоефективні, проводять капітальний ремонт ліфтового господарства. Ці роботи не лише покращують естетичний вигляд, а й є енергоефективними.

«Незважаючи на те що, видатки з бюджету Вінницької ОТГ на капітальні ремонти та реконструкції скоротилися в цьому році на 30%, ми продовжуємо працювати. Наразі відбувається капітальний ремонт інженерних мереж за адресами: вул. Пирогова, 63, вул. Талаліхіна, 3, вул. Ак. Янгеля, 24, вул. Брацлавська, 62, вул. К.Коріатовичів, 172», – розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

У багатоповерхівках, де створюється ОСББ, є можливість отримати фінансування на ремонт одного конструктивного елементу за кошти міського бюджету. А якщо будинок зведений до 1970 року та створено ОСББ з 1 січня 2019 року, за кошти громади ремонтується два конструктивні елементи.