Home Новини Дітям що лікуються у Вінницькій обласній дитячій лікарні терміново потрібні донори крові

Дітям що лікуються у Вінницькій обласній дитячій лікарні терміново потрібні донори крові

0
Дітям що лікуються у Вінницькій обласній дитячій лікарні терміново потрібні донори крові

Хворим дітям що лікуються у Вінницькій обласній дитячій лікарні терміново потрібні донори крові, повідомляють в обласному центрі крові. На сьогодні, 15 липня, у Вінницькому обласному центрі служби крові критична нестача крові ІІ (+), IV (+) та I(-), II(-), IІІ (-). Також не достатня кількість крові III(+), II(-). Бонусом від здачі донорської крові стане безкоштовний тест на COVID-19.

“До уваги жителів Вінницького регіону – кандидатів у донори крові та постійних наших донорів. Вінницький обласний центр служби крові впровадив процедуру забору донорської крові на наявність антитіл до SARS CoV – 2 (COVID -19). Дослідження усім донорам буде проводитись на безкоштовній основі з послідуючим повідомленням про результати досліджень. Запрошуємо усіх охочих відвідати Центр служби крові та здати кров, компоненти якої дуже необхідні для лікування пацієнтів з COVID -19”, – закликають у Вінницькому обласному центрі служби крові.

Щоб стати донором потрібно звернутися за адресою: м. Вінниця, вулиця Пирогова 48. Телефон реєстратури – 0674920034. З 8-00 до 15-00.