Home Новини У Вінниці за вчинення домашнього насильства над батьком, син відпрацює 150 годин громадських робіт

У Вінниці за вчинення домашнього насильства над батьком, син відпрацює 150 годин громадських робіт

0
У Вінниці за вчинення домашнього насильства над батьком,  син відпрацює 150 годин громадських робіт

Вінницький міський суд ухвалив обвинувальний вирок відносно 50 річного чоловіка за фактом вчинення злочину, передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України.

Установлено, що кривдник проживав спільно із своїми батьком та матір’ю. Син умисно, систематично вчиняв по відношенню до батька фізичне та психологічне насильство, яке виражалось у словесних образах, нецензурних лайках, приниженнях, штовханині, погрозах нанесення шкоди здоров’ю шляхом заподіяння йому тілесних ушкоджень та погрозах фізичною розправою над ним, які завдали шкоди здоров’ю останнього та призвели до погіршення якості його життя, періодично виникаючих емоційних переживань негативного спектру.

Крім того установлено, що чоловік неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП за вчинення домашнього насильства. Також, відносно останнього, працівниками поліції виносився терміновий заборонний припис, яким заборонено в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою.  Однак, ігноруючи вимоги вищевказаного заборонного припису, та не бажаючи ставати на шлях виправлення, чоловік продовжував вчиняти домашнє насильство відносно батька, що і стало підставою звернення останнього до правоохоронних органів з відповідною заявою.

Зазначені обставини повністю доведені у суді стороною обвинувачення. Суд визнав кривдника винним,  у вчинені злочину, передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України, – домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного насильства щодо іншої особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призводить до фізичних, психологічних страждань, погіршення якості життя потерпілої особи, та призначив останньому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.