У Вінниці триває ремонт покрівель багатоквартирних будинків. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Днями завершився капітальний ремонт покрівель житлових будинків за адресами: вул. Князів Коріатовичів, 129, вул. Хмельницьке шосе, 49, вул. Р. Скалецького, 35/194, вул. Грибоєдова, 6, вул. Д. Майбороди, 9, просп. Космонавтів, 42, просп. Коцюбинського, 48, вул. В. Порика, 16. Загалом з початку року у місті вже відремонтували дахи на 25 будинках.

Уже не перший рік мешканці багатоквартирних будинків можуть долучатися до різних муніципальних програм. Зокрема – до програми підтримки ОСББ, коли при створенні об’єднання за кошти міського бюджету робиться капітальний ремонт одного з конструктивних елементів на вибір жителів. Працює також програма співфінансування ремонтних робіт капітального характеру в будинках житлового фонду.

У багатоповерхівках, де створюється ОСББ, є можливість отримати фінансування на ремонт одного конструктивного елементу за кошти міського бюджету. А якщо будинок зведений до 1970 року та у ньому створено ОСББ з 1 січня 2019 року, то за кошти громади ремонтується два конструктивні елементи, але не упродовж одного року

Ремонт багатоповерхівок житлового фонду у Вінниці за програмою співфінансування виконується щороку. Умови участі незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці. У багатоквартирних будинках виконують роботи на вибір мешканців. Останнім часом найпопулярнішим є ремонт покрівель.

Попри те, що епідемія коронавірусу внесла корективи у попередні плани з капітального ремонту та реконструкції на 2020 рік, роботи у місті продовжуються. Разом з тим, видатки в цілому по цьому напрямку скоротилися на 30%.

«Наразі роботи по капітальному ремонту покрівель ведуться у різних часинах міста. Зокрема, за адресами: вул. Келецька, 39, вул. Пирогова, 24, вул. Кропивницького, 1, просп. Юності, 34, просп. Космонавтів, 62, вул. Келецька, 64/47, вул. Стрілецька, 66, вул. Шмідта, 69, вул. І. Миколайчука, 18, вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 29, вул. Келецька, 130, вул. Константиновича, 37, вул. Острозького, 23, вул. К. Василенка, 6а, вул. Келецька, 64, вул. К. Широцького, 18», – зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Попередня публікаціяУ Вінниці тестують систему розпізнавання людей
Наступна публікаціяНа Вінниччині можуть стягнути півмільйона за незаконну порубку дерев

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я