Станом на 12 липня у Вінниці лабораторно підтверджено 1 182 випадки інфікування COVID-19. Одужало 943 людини, продовжує хворіти 218 пацієнтів. Зафіксовано 21 летальний випадок в наслідок COVID-19. Наразі карантинні заходи у місті не послаблюють, повідомляє Вінницька міська рада.

У міській клінічні лікарні №1 перебуває 19 хворих на коронавірусну інфекцію, ще троє пацієнтів лікуються у Вінницькій центральній районній лікарні. По одному пацієнту перебуває на лікуванні у дитячій інфекційній лікарні та Калинівській центральній районній лікарні.

Крім того, в МКЛ №1 на стаціонарному лікуванні – 8 осіб з підозрою на COVID-19 та 13 ймовірних випадків захворювання (клінічно виражені симптоми COVID-19, але результати ПЛР-тесту негативні).

«Вінницький регіон та Вінниця продовжує демонструвати найвищі показники по динаміці одужання і найнижчий показник по летальності. За минулий тиждень ми маємо 62 випадки захворюваності, а має бути не більше 30. По області зафіксовано 146 нових випадків, має бути не більше 123. Ми маємо червоний показник, тому у нашій області не послаблюється карантин. Хочу зазначити, що ми збільшили кількість ІФА-тестувань, напружено працюють міський діагностичний центр, перша міська лікарня. Ми маємо один із найвищих показників по тестуванні на COVID-19», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Наразі під контролем сімейних лікарів перебуває 572 людини, з яких 16 осіб – громадяни, які повернулись із країн зі спалахом COVID-19. В місті працює 16 мобільних бригад у 5-ти ЦПМСД. З третього квітня здійснено 8 125 виїздів, відібрано 16 219 зразків для ПЛР-тестів.

Попередня публікаціяУ Вінниці одразу у двох водіїв виявили ознаки сп’яніння
Наступна публікаціяУ Вінниці проводять ремонт водопостачання на Зулінського. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я