Home Новини Вінничани за півроку купили нових авто на 30 мільйонів доларів

Вінничани за півроку купили нових авто на 30 мільйонів доларів

0
Вінничани за півроку купили нових авто на 30 мільйонів доларів

Впродовж січня-червня 2020 року у Вінниці та області придбали 1 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $30 тис.

Сума витрат у першому півріччі в регіоні склала $30 млн. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували 225 авто на суму $3,5 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Також попитом користувалися Toyota і Kia, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестселером у Вінниці був кросовер Renault Duster. Крім нього були популярними Toyota RAV4 і Kia Sportage.

Серед зареєстрованих авто 38% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм двигуна становив 2 тис сантиметрів кубічних.

Загалом впродовж січня-червня 2020 року в Україні зареєстрували 37 тис нових автомобілів. Середня вартість кожного з них $28 тис. Сума витрат у першому півріччі склала $1 млрд без врахування вартості додаткового обладнання. Серед цих авто реєстрували машини преміум-класу: 12 Mercedes AMG-GT 4-Door, 9 Porsche 911, 2 Bentley FlyingSpur. Також серед моделей Rolls-Royce зареєстрували один Wraith; два Phantom та шість Cullinan.

Нагадаємо, у першому кварталі 2020 року у Вінниці та області придбали 570 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $29 тис. Сума витрат у січні-березні в регіоні склала $16 млн.