Home Новини У Вінниці ювенальні поліцейські склали 64 протоколи за продаж алкоголю та тютюну дітям

У Вінниці ювенальні поліцейські склали 64 протоколи за продаж алкоголю та тютюну дітям

0
У Вінниці ювенальні поліцейські склали 64 протоколи за продаж алкоголю та тютюну дітям

У Вінниці та районах області ювенальні поліцейські проводять рейди торгівельними закладами для запобігання продажу алкоголю та цигарок неповнолітнім.

За словами начальниці відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, поліцейські з профілактичною метою роз’яснюють працівникам торгівельних закладів про заборону реалізації таких товарів дітям та попереджають про відповідальність за такі порушення. Разом з тим у разі виявлення порушень складають адміністративні протоколи на винуватців.

9 липня під час такого рейду у Літині поліцейські склали на продавця магазину адміністративний протокол за ч.2 ст.156 КК України (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалькогольними напоями і тютюновими виробами) за продаж алкоголю дитині.
Впродовж 6 місяців цього року ювенальними офіцерами поліції складено 64 прокотоли за реалізацію алкогольних та тютюнових виробів дітям.

Крім того, в межах рейдів з профілактичною метою поліцейські відвідують місця відпочинку неповнолітніх з метою недопущення вчинення дітьми правопорушень. Правоохоронці розповідають дітям правила безпечної поведінки та застерігають від вживання алкоголю та цигарок.