Про це йдеться в дописі політичної партії в соціальній мережі фейсбук.

До яких місцевих рад у Вінницькій області Партія Вінничан буде виставляти кандидатів?

Місцеві журналісти та експерти вже підрахували, що у випадку змін у Виборчий Кодекс і зниження партійного порогу з 90 тисяч до 10 тисяч, до 40 ОТГ на Вінниччині будуть вибори по партійним спискам, до 23 ОТГ буде мажоритарка та самовисування.

“Партія Вінничан” буде висувати кандидатів до всіх місцевих рад у Вінницькій області. Не тільки у Вінницьку міську та обласну ради, а й в кожну ОТГ Вінниччини. В тому числі ми будемо висувати кандидатів від нашої партії в міські голови та голови ОТГ, – наголошують у вінницькій партії”.

Також “вінничани” анонсували початок формування команди вже на цьому тижні.

Позаяк наше завдання – не забезпечити два десятки “потрібних людей” престижними депутатськими мандатами обласних/міських депутатів, а забезпечити в кожній громаді нашої області перемогу патріотів свого краю, ефективних та дієвих вінничан, які зможуть навести лад в своїх громадах.

До нас вже звертаються люди з різних районів Вінницької області, які готові стати координаторами “Партії Вінничан” у своїх районах.

На цьому тижні ми офіційно оголосимо критерії формування нашої команди та як стати координатором “Партії Вінничан” у своєму ОТГ, районі, місті, селищі”.

Попередня публікаціяНа Вінниччині учениці з Козятина можуть отримати по 10 років за ґратами за знущання над 15 – річною Олею
Наступна публікаціяУ Вінницькому районі поліція викрила злочинну групу, яку підозрюють у виготовленні і розповсюдженні дитячої порнопродукції

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я