Home Новини UBC Group підтвердила наміри налагодити виробництво апаратів ШВЛ у Вінниці

UBC Group підтвердила наміри налагодити виробництво апаратів ШВЛ у Вінниці

0
UBC Group підтвердила наміри налагодити виробництво апаратів ШВЛ у Вінниці

У Вінниці UBC Group підтвердила наміри налагодити виробництво апаратів ШВЛ. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Наразі компанія UBC Group вже замовила поставку комплектуючих для виробництва перших 5 апаратів штучної вентиляції легень. Паралельно триває розробка конструкторської документації відповідно до вимог міжнародної сертифікації. Про це сьогодні розповів міський голова Сергій Моргунов під час онлайн брифінгу.

Очільник міста зазначив, що президент UBC Group Ігор Гуменний підтвердив плани компанії запустити виробництво українських апаратів штучної вентиляції легень саме на вінницькому заводі «Грін Кул». «Ігор Гуменний виявив бажання виробляти ШВЛ у Вінниці. Він домовився зі своїми американськими партнерами, щоб взяти за прототип американський апарат ШВЛ, який добре себе зарекомендував у лікарських закладах США, і на його базі створити український аналог», – каже Сергій Моргунов.

З середини липня до середини серпня компанія вже очікує на поставку комплектуючих для перших 5 ШВЛ. Зараз іде підготовка та розробка конструкторської документації у відповідності до міжнародних стандартів якості ISO та міжнародних сертифікатів. А також їх гармонізації із українськими ДСТУ для можливості реалізації не тільки на території України, але й у світі.
Щодо самих прототипів, то інженерами-розробниками UBC Group вже пропрацьована вся мікроелектроніка, замовлені 6-шарові високотехнологічні плати. Комплектація та датчики аналогічні американським ШВЛ. На фінальній стадії розробка «серця» апарата – так званого нагнітаючого блоку.

«Приємно, що ці апарати планують виготовляти саме у Вінниці на заводі «Green Сooll». Там досить жорсткі умови щодо дотримання вентиляційного режиму, чистоти приміщень, необхідність окремих блоків, фільтрація повітря. Це досить складний процес, але для того, щоб випускати високоякісну конкурентну продукцію не лише в Україні, а й на європейському та світовому ринку, всіх цих вимог потрібно дотримуватися. Ці п’ять перших апаратів буде виготовлено у Вінниці, далі буде налагоджуватися постійне виробництво. Тому я маю надію, що ми зможемо пишатися тим, що високоякісні апарати ШВЛ виготовляються і на заводах міста Вінниці вінничанами», – говорить міський голова.