Home Відео У Вінничан є можливість порахувати скільки коштують державні послуги та чиновники

У Вінничан є можливість порахувати скільки коштують державні послуги та чиновники

0
У Вінничан є можливість порахувати скільки коштують державні послуги та чиновники

Розробники відкритого коду, зазначають, що це важливо, бо лише кожен десятий платник податків усвідомлює, як дорого коштують «безкоштовні державні послуги». І просять допомоги у поширенні «Рахунку від держави», щоб розширити коло обізнаних платників податків. За допомогою цього коду є можливість дати читачам чи відвідувачам можливість одразу оцінити власний податковий внесок чи ціну окремої статті державних послуг.

Створення та поширення відкритого коду “Рахунок від держави” організовано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

“Ми давно створили калькулятор податків, коли ви можете порахувати, скільки грошей ви заплатили державі і на що вони пішли. Зараз ми створили можливість вставити собі цей калькулятр на сайт чи блог для поширення “благої звістки”, що не існує державних грошей і безкоштовних держпослуг – ми все це оплатили з власної кишені”, – кажуть розробники калькулятору “Ціна Держави”.

Отже, можете спробувати порахувати, а скільки ви витрачаєте на державні нужди: