На кінець червня Вінницький окружний адміністративний вирішив задовольнити позовні вимоги АТ «Оператор газорозподільних систем «Вінницягаз» про визнання протиправною та скасування Постанови НКРЕКП «Про накладення штрафу на АТ «Вінницягаз» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу». Державна регуляторна служба України була залучена до справи, як третя особа на стороні позивача, повідомляє Державна регуляторна служба України.

Цим рішенням суд підтримав позицію Державної регуляторної служби України щодо прав підприємців не допускати до проведення перевірок за відсутності затверджених уніфікованих форм актів.

  Чому у «Вінницягаз» не допустили посадовців до позапланової перевірки

Як пояснюють в Державній регуляторній службі, на час проведення позапланової перевірки АТ «Вінницягаз», НКРЕКП не затвердила та не оприлюднила на власному офіційному веб-сайті уніфіковану форму акта, в якій передбачається перелік питань залежно від ступеня ризику, що свідчить про недотримання НКРЕКП встановленого Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» порядку щодо проведення заходів державного нагляду (контролю).

«Вінницягаз» використав своє право, надане статтею 10 Закону №877 – V та не допустив посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до проведення перевірки. Однак, за результатами перевірки що не відбулась, комісія НКРЕКП винесла постанову про накладення на АТ «Вінницягаз» штрафу «за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу», що в свою чергу є порушенням і певних вимог Закону № 222-VIII.

Не погодившись з протиправними діями НКРЕКП, позивач звернуся до суду та отримав схвальне рішення.

Попередня публікаціяУ жителя Вінницького району поліцейські вилучили майже кілограм канабісу
Наступна публікаціяНа Вінниччині прокуратура вимагає повернути понад 1 мільйон гривень до бюджету

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я