У Вінниці поліцейські розшукали 10- річного хлопчика, який з прогулянки не повернувся додому. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

Ввечері, 25 червня, поліцейські Хмільницького відділення поліції розшукали 10-річного школяра, який не повернувся додому з прогулянки. Мати дитини повідомила в поліцію про зникнення сина лише через добу. За півтори години працівники поліції знайшли дитину на одній з вулиць населеного пункту.

До поліції з повідомленням про зникнення сина звернулась 45 – річна жителька села Дібрівка. Жінка повідомила, що близько 16.00 години, 24 червня, хлопчик пішов гратися з друзями і додому не повернувся.

На пошуки школяра задіяли весь особовий склад хмільницької поліції. Поліцейські опитали дітей, з якими товаришує хлопчик, односельців родини, перевірили покинуті будинки у селі та лісопосадки. Майже за півтори години на одній з вулиць села працівники поліції знайшли зниклу дитину.

З хлопчиком поліцейські провели профілактичну роботу для запобігання подібних випадків. Як з’ясувалось, жінка легковажно відреагувала на відсутність сина вдома та майже добу не повідомляла про зникнення дитини до поліції, а шукала його самотужки.

Відносно матері працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). За таке правопорушення передбачено штраф до – ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Попередня публікаціяУ Вінниці створили онлайн-мапу для відображення погодніх умов та вмісту шкідливих речовин у повітрі
Наступна публікаціяУ Вінниці скоротять час роботи нічних клубів