На Вінниччині рятувальники обстежують наслідки підтоплення берегів річки Дністер. Про це повідомляє ДСНС.
Особовий склад групи водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення спільно з фахівцями районної служби порятунку здійснили чергове обстеження берегової лінії Дністра за допомогою аероглісеру.
Загалом рівень води у річці стабільний і становить 6,95 м. Скид Новодністровської ГЕС не збільшується.