На початку тижня, 23 червня, в режимі відеоконференції пройшло засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації Вінниччини.

Обговорювали, питання практичної організації заходів у сфері національно-патріотичного виховання у період карантину.

«Незважаючи на те, що карантинні заходи продовжено до 31 липня 2020 року, робота у напрямку національно-патріотичного виховання на Вінниччині не може зупинятися,-  зазначила заступник голови обласної державної адміністрації-голова Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації Наталя Заболотна.- Хочу наголосити, що у зв’язку зі збільшенням захворюваності на коронавірусну інфекцію, необхідно продумати нові формати проектів та заходів у сфері національно-патріотичного виховання та розглянути можливість переформатування тих проектів і заходів, які були нами підтримані на попередніх засіданнях Координаційної ради, в онлайн режим на період карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню та території України гострої респіраторної хвороби ,спричиненої коронавірусом».

Наталя Заболотна також розповіла, що працівники Департаменту соціальної і молодіжної політики ОДА розробили логотип національно-патріотичного виховання на Вінниччині, який використовуватимуть у спільних проєктах. Це дасть можливість інформувати більше жителів Вінниччини про роботу національно-патріотичного виховання на Вінниччині.

Відповідно до порядку денного, учасники наради розглянули питання про необхідність переформатування заходів Обласної програми національно-патріотичного виховання для проведення в онлайн режимі відповідно до  постанов МОЗ. З даного питання інформував Олександр Мельник,- заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

На засідання Координаціної ради також було винесено обговорення проєкту «Розробка макету для подальшого виготовлення пам’ятного знаку Герою України Максиму Шимку», у якому взяла участь мати героя – Кузьменко Зоя Семенівна – член ради громадської організації «Родина Героїв «Небесної сотні», повідомляє ОДА Вінниччини.

Попередня публікаціяНа Вінниччині відремонтують міст через річку Згорек
Наступна публікаціяУ Вінницькому районі втопився хлопець біля бази відпочинку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я