Home Новини У Вінниці запрацював муніципальний патруль на воді

У Вінниці запрацював муніципальний патруль на воді

0
У Вінниці запрацював муніципальний патруль на воді

З настанням тепла у Вінниці розпочав роботу муніципальний патруль на воді. Уже з початку сезону за результатами щоденних рейдів складено 28 протоколів стосовно неналежного облаштування вигрібних ям на прибережно-захисних смугах струмків та річки Південний Буг, а також 3 адмінпротокола стосовно відсутності посвідчення на право користування плавзасобами та відсутність рятувальних засобів.

Нагадаємо, що з минулого літа акваторію Південного Бугу в межах міста під час сезону щодня патрулює муніципальний патруль. Для цього було закуплено спеціальний катер. Щодня рейдова група, до якої входять працівники Муніципальної варти, патрульної поліції, представники управління морського річкового транспорту України у Вінницькій області, патрулює акваторію Південного Бугу. В цьому сезоні вони склали уже 28 протоколів про адміністративні правопорушення стосовно неналежного облаштування вигрібних ям на прибережно-захисних смугах струмків та річки Південний Буг. Також виписано 3 протоколи на порушників стосовно відсутності посвідчення на право користування плавзасобами та відсутність рятувальних засобів.

«Думаю, що вінничани, які спостерігають за цим процесом, можуть констатувати, що помітно зменшилася кількість правопорушень щодо поводження на воді. Я думаю, що це знову ж таки дасть перспективи для покращення екологічної ситуації по річці Південний Буг, і по тому, як люди себе поводять на воді», – вважає міський голова Сергій Моргунов.

Про порушення на воді муніципальному патрулю повідомляють і працівники Ситуаційного центру. Це робиться у тому випадку, якщо камери зафіксували плавзасоби на річці зі специфічною поведінкою, повідомляє Вінницька міська рада.