У січні 2019 року громадськість Вінниччини сколихнув резонансний злочин. В електричці пасажири побачили малолітнього хлопчика на лиці якого живого місця не було. Небайдужі люди зателефонували до поліції.

Слідством установлено, що шестирічного пасинка так систематично катувала шляхом нанесення побоїв, його мачуха. Від такої “любові” хлопчик отримав численні тілесні ушкодження, у тому числі і середньої тяжкості.

Враховуючи високу суспільну небезпеку вчиненого злочину, працівники прокуратури Вінницької області орієнтували суд на призначення жінці покарання у виді реального позбавлення волі.

Вироком Козятинського міськрайонного суду Вінницької області обвинувачену засуджено на 2 роки позбавлення волі. Вінницький апеляційний суд залишив вирок міськрайонного суду без змін, а апеляційну скаргу захисника в інтересах обвинуваченої, в якій сторона захисту просила звільнити жінку від відбування покарання з випробуванням – без задоволення, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

Попередня публікаціяПрозорі офіси у Вінниці працюватимуть з 10:00 ранку
Наступна публікаціяУ Вінниці на вулиці Київській вантажівка знесла опори і дерева та тимчасово не курсують тролейбуси. ФОТОРЕПОРТАЖ