У Вінниці мер розповів про ситуацію із захворюваністю на станції швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

З початку карантину у відділенні №1 філії «Вінницька СЕМД» Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф захворіли на коронавірус 76 з 203-х працівників. Це переважно водії швидких, фельдшери і лікарі бригад. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу.

Міський голова зазначив, що це дуже великий показник захворюваності серед медиків «швидкої». І вінничани уже відчули його на собі, адже швидку допомогу в деяких випадках доводилося чекати по 20-30 хвилин, а то більше.

«В більшості захворілими є водії, фельдшери і лікарі медичних бригад. Треба розуміти, що лікарі швидкої медичної допомоги знаходяться на «передовій» і нам дуже важливо, щоб вони усі були здорові. Всі захворілі на сьогоднішній день лікуються, колективу було проведено ПЛР-тести. На виклики їздять тільки ті, хто 100% не хворий на коронавірус, і це підтверджено тестами», – повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Попередня публікаціяМайже п’ять років позбавлення волі присудили вінничанину що намагався дати “хабар” поліцейському
Наступна публікаціяУ Вінниці медики, які лікують хворих на COVID-19 отримають муніципальну надбавку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я