У Вінниці проведуть інтерв’ю з мешканцями міста для розробки концепції прибережної зони «Алея 12,7 км» вздовж річки. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Наступного тижня, 26, 27 та 28 червня, у Вінниці відбудеться прогулянка вздовж берега річки Південний Буг. Громадська організація «urban curators» разом з Агенцією просторового розвитку проведуть прогулянки-інтерв’ю з мешканцями в рамках розробки Концепції розвитку прибережних територій «Алея 12,7 км». Головна мета — зрозуміти особливості різних частин вздовж берега річки та визначити місця для пілотних проектів.

До прогулянки можуть долучитися усі бажаючі. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/3fh2zcf. Ви зможете показати свої улюблені стежки та галявини, поділитися своїми спогадами. А також станете безпосередніми учасниками розробки Концепції̈ розвитку прибережних територій̆ «Алея 12,7 км».

Річка Південний Буг є невід’ємною частиною ландшафтного простору Вінниці. Приблизна довжина берегової зони Південного Бугу по лівому берегу близько 12,7 км – від Меморіалу визволення (що на вул. Київській) до Сабарівської ГЕС.

Щоб зрозуміти, у якому напрямку розвивати ці рекреаційні ділянки, КП «Агенція просторового розвитку» та «urban curators (м. Київ) розпочинають проведення передпроектних досліджень, які дозволять вивчити існуючі зв’язки та активності, виявити ініціативи і та розпочаті просторові проекти.

Також будуть досліджуватись сценарії та режими використання прибережної території існуючими і потенційними учасниками. За результатами дослідження будуть напрацьовані сценарії розвитку території та підсилення її зв’язків з містом. Дослідження будуть проводитись у червні – липні 2020р.

Попередня публікаціяУ Вінниці завершується будівництво спортивного ядра біля школи №33. ФОТО
Наступна публікаціяНа Вінниччині внаслідок зливи затопило декілька будинків. Фото