У Вінниці Київське відділення поліції очолив Віталій Стахов колишній керівник Управління протидії наркозлочинності

Київське відділення поліції очолив Віталій Стахов. Представив нового керівника особовому складу поліцейського підрозділу міста Вінниці начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко.

Тимчасове виконання обов’язків начальника Київського відділення поліції Вінницького відділу поліції покладено на Віталія Стахова, який очолював Управління протидії наркозлочинності.

Іван Іщенко зазначив, що підполковник поліції Віталій Стахов – професійний, компетентний офіцер, який має досвід роботи на різних посадах, який пройшов шлях від рядового працівника до керівника управління обласного главку поліції. Він висловив надію, що новий очільник підрозділу дозволить покращити професійну діяльність.

Начальник ГУНП наголосив особовому складу на пріоритетних аспектах діяльності поліції – оперативному реагуванні на усі повідомлення громадян, попередженні та розкритті тяжких злочинів, протидії наркозлочинності, виявлення фактів незаконного обігу зброї, розкриття крадіжок на території обслуговування. Він поставив завдання новому керівнику приділити увагу цим питанням та належним чином організувати роботу.

Також очільник поліції області акцентував увагу поліцейських на дотриманні дисципліни та законності в діяльності, повідомляє поліція Вінницької області.

Попередня публікаціяУ Вінниці ремонтують двори та інженерні мережі. ФОТО
Наступна публікаціяНа Вінниччині внаслідок пориву вітру впало дерево. Фото