Вінницькі правоохоронці примусово повернули іноземця до країни походження, який незаконно перебував на території України

У Вінниці правоохоронці примусово повернули іноземця до країни походження, який незаконно перебував на території України. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

Працівники поліції звернулися з поданням до міграційної служби про примусове повернення іноземця до країни походження.
Сьогодні, 12 червня, співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно з територіальним підрозділом Державної міграційної служби затримали 34-річного жителя республіки Молдова, який після звільнення з пенітенціарного закладу перебував незаконно на території країни.

Поліцейські ознайомили іноземця з постановою про його примусове повернення до країни походження та притягнули його до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), виписавши штраф в сумі 3400 гривень.

Через пункт пропуску поліцейські повернули чоловіка на його батьківщину. Наразі приймається рішення про заборону в’їзду на територію України вищевказаного громадянина.

Попередня публікаціяВже 26 дитячих садочки відкрились після карантину
Наступна публікаціяУ Вінниці поліцейські розшукали неповнолітню дівчинку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я