Home Новини На Вінниччині аудитори знайшли порушень бюджетного законодавства на понад 61 мільйон гривень

На Вінниччині аудитори знайшли порушень бюджетного законодавства на понад 61 мільйон гривень

0
На Вінниччині аудитори знайшли порушень бюджетного законодавства на понад 61 мільйон гривень
The certification document file financial statements with the auditor are providing advice to manager. Concept of Audit.

Вінницькі аудитори протягом січня–травня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61,1 мільйони гривень.

За результатами ревізій та перевірок, проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, протягом січня-травня 2020 року забезпечено відшкодування понад 61,1 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

Правоохоронним органам передано матеріали 15 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 45 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 17, зокрема 1 особу звільнено із посади.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 12 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 84 управлінських рішень.
Повідомляємо, що зателефонувавши на «телефон довіри», який функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 09:00 до 18:00, а в п’ятницю з 09:00 до 16:45, кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій бюджетних коштів. («Телефони довіри»: (044) 484-69-45 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області).

Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області службовим становищем,повідомляє прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.