У Вінниці підприємці можуть отримати грошову компенсацію за кредитними договорами. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Підприємці Вінницької міської ОТГ, які уклали кредитний договір з банками «KredoBank», «Ощадбанк», «Укргазбанк», можуть отримати допомогу з міського бюджету. Відшкодування у розмірі 50% від сплачених ПДФО та єдиного податку передбачене антикризовою програмою Сергія Моргунова «Вінничани важливі».

Такий механізм підтримки бізнесу працюватиме до кінця року. Часткову компенсацію відсотків за кредитами зможуть отримати підприємці, які уклали кредитні договори з банками-партнерами Вінницької міської ОТГ з першого травня. Учасниками процедури компенсації можуть стати підприємці, які:  

  • зареєстровані на території громади
  • працюють не менше року
  • не мають заборгованостей по податках
  • мають готовий бізнес-план з розвитку підприємства чи впровадження енергоефективних заходів

Ще однією важливою умовою участі є цільове направлення кредиту – на розвиток підприємницької діяльності та на проекти з енергоефективності. Для того, щоб отримати консультацію, підприємцям необхідно звернутися до банку, з яким укладено кредитний договір.

Попередня публікаціяУ Вінниці будуть зупинятися лише два потяги «Інтерсіті»
Наступна публікаціяУ Вінниці патрульні виявили п’яного водія у якого рівень алкоголю у 20 разів перевищував допустиму норму

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я