У Вінниці поступово починають відкриватись дитячі садочки. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Вінницькі родини з нетерпінням очікували цього моменту, і я розумію батьків. Але в першу чергу ми повинні подбати про дітей і їх здоров’я – це наша спільна відповідальність.

Дошкільні заклади працюватимуть з дотриманням суворих санітарних та протиепідемічних вимог. Персонал має бути здоровим – тому працівники закладів пройдуть необхідний медогляд та ІФА-тестування. Також ми закупили усе необхідне для знезараження: антисептики, деззасоби, бактерицидні лампи. Тільки за таких умов дітки зможуть ходити до садочків, щоб усі ми були спокійні за їх безпеку і здоров’я.

1 червня у місті після карантину розпочали роботу три комунальні дитячі садочки: №28, 36, 47 та два приватні. У інших закладах триває підготовка або ж перевірка спеціальною комісію. Про це розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Для того, щоб відкрився дитячий садок, має бути виконаний ряд вимог. По-перше, всі працівники закладу повинні пройти щорічні медичні огляди. А у зв’язку з тим, що через карантин не працювали кабінети медогляду, цей процес ще триває.

«У закладі має відповідати стандартам якість води, адже на період карантину для заощадження ресурсів системи очистки були законсервовані. Також садочки мають бути забезпечені продуктами харчування, адже вони не працювали два з половиною місяці, і рішенням виконкому наявні на час карантину продукти були передані у медичні установи», – каже Оксана Яценко.

Заклади дошкільної освіти повинні бути забезпечені необхідними деззасобами, антисептиками, бактерицидними лампами, безконтактними термометрами тощо. Кошти на ці засоби за дорученням міського голови Сергія Моргунова виділено з бюджету міської ОТГ

Попередня публікаціяСудитимуть вінничанина що через ревнощі до смерті побив дружину
Наступна публікаціяНа Вінниччині розшукуються 16-річна жителька Гайсина Анастася Семенюк

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я