Home Новини Футбол в Данії. «Сількеборг» – «Норшелланн»: дикі тигри переможуть

Футбол в Данії. «Сількеборг» – «Норшелланн»: дикі тигри переможуть

0
Футбол в Данії. «Сількеборг» – «Норшелланн»: дикі тигри переможуть

Останній раз футболісти «Сількеборг» обіграли «Норшелланн» 7 листопада 2010 року після чого ось вже в 15 особистих зустрічах поспіль їм не вдається набрати три очки. Чи зможуть підопічні Кента Нільсена перервати настільки тривалу серію, обігравши настільки незручного опонента в майбутньому поєдинку? «Дикі тигри» знову будуть ближче до успіху – повідомляє редакція сайту meta-ratings.com.ua.

«Сількеборг» – команда, яка в останні роки метається між двома найсильнішими дивізіонами Данії і ніяк не може закріпитися в одному з них. Після успішного минулого сезону у другій за силою лізі, вони отримали підвищення в Суперлігу, але в еліті у них зовсім нічого не виходить. В останніх десяти зустрічах підопічні Кента Нільсена зазнали сім поразок, що остаточно відкинуло їх у групу аутсайдерів чемпіонату.

«Норшелланн» – команда, яка в останні роки незмінно бореться в верхній частині турнірної таблиці, проте в минулий раз чемпіонами вони ставали лише в 2012-му році, після чого настільки грандіозних завдань не вирішували. У нинішньому сезоні підопічні Флеммінга Педерсена знову знаходяться на звичному для себе місці в першій шістці, розраховуючи продовжити сезон в плей-офф.

До майбутнього бою в якості безумовного фаворита підходять футболісти «Норшелланн», які просто на порядок сильніше свого опонента. Зараз «дикі тигри» розташовуються на п’ятій сходинці в турнірній таблиці, а їхній суперник – найгірша команда ліги.