Home Відео У Вінниці школярі та міський голова привітали випускників онлайн (ВІДЕО)

У Вінниці школярі та міський голова привітали випускників онлайн (ВІДЕО)

0
У Вінниці школярі та міський голова привітали випускників онлайн (ВІДЕО)

У цьому році останній дзвоник у випускників і всіх школярів особливий. Він вперше пройде онлайн, адже цього вимагають обставини. Щоб підтримати випускників – 2020, школярі міста зняли для них відеоролик. До його створення долучились всі школи міста. Учні працювали над створенням онлайн привітання протягом двох тижнів. Школярі дуже старались, адже хотіли порадувати випускників, а їх у Вінниці в цьому році 1991, та подарувати їм теплі емоції.

Першокласники звернулися до випускників та нагадали їм, як вони колись вперше прийшли до школи маленькими хлопчиками та дівчатками. А представники ГО старшокласників «Лідер» побажали «живих» зустрічей, життя офлайн та не забувати мріяти.

До онлайн-флешмобу долучився й міський голова Сергій Моргунов. Він привітав школярів зі святом останнього дзвоника та підбадьорив їх, зазначивши, що за місяці карантину вони добре засвоїли дистанційне навчання та самостійну підготовку. Також міський голова привітав випускників, які перші в історії закінчили школу онлайн.