У Вінниці мер доручив підприємству «Вінницякартсервісу» видавати картки і у вихідні. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Відзавтра, 30 травня, працівники КП «Вінницякартсервіс» видаватимуть Муніципальні картки вінничанина у суботу та неділю. Про відповідне рішення сьогодні повідомив міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. Таким чином планується пришвидшити видачу персоніфікованих краток, щоб якомога більше городян вже могли користуватись валідаторами у транспорті. Разом з тим, поки всі картки не видані, пільгові категорії вінничан можуть користуватись для проїзду своїми посвідченнями.

Загалом персоніфіковані муніципальні картки у центрі «Вінницякартсервіс» замовили 72 тисячі вінничан. Понад 80% карт, а це 59 тисяч, вже видали. Під час карантину організували адресну доставку карток по домівках. У такий спосіб розвези 10 тисяч карток.

Після пом’якшення карантину, з 22 травня, «Вінницякартсервіс» відновив роботу з відвідувачами з дотриманням протиепідемічних вимог. Це призвело до додаткового навантаження на офіс.

«Проблема є: на жаль, біля офісу є черги, самі люди їдуть, поспішають їх отримати. Я керівництву «Картсервісу» висловив свою оцінку їхньої роботи та дав доручення, щоб вони і в суботу, і неділю також проводили видачу карток. Я хочу усіх заспокоїти і наголошую: вінничани пільгових категорій можуть користуватися відповідними посвідченнями, поки всі картки не будуть видані. Фізично неможливо в один день видати усі картки», – зазначив міський голова.

У вихідні «Вінницякартсервіс» працюватиме з 9-ї до 16-ї години. Також, Сергій Моргунов зауважив, що муніципальні картки видаються не тільки у приміщенні офісу «Вінницякартсервіс». Центр налагодив розповсюдження карт через підприємства, квартальні комітети, профспілкові, спеціалізовані громадські організації (УТОГ, УТОЗ, Гармонія) та інші установи, які замовляли картки.

Залишок карток планується доставити клієнтам до кінця червня. Вінничани, які замовили картку, але не звернулися до центру, отримають сповіщення на телефон із запрошенням прийти за карткою у визначений час. Також планується відновити кур’єрську доставку.

Можливість розраховуватися за проїзд за допомогою електронного квитка у Вінниці з’явилася з грудня минулого року. Громадський транспорт Вінниці перейшов виключно на безготівковий розрахунок за проїзд з 1 травня. Оплата здійснюється за допомогою Муніципальної картки вінничанина, безконтактної банківської картки, смартфоном із технологією NFC – через валідатори, через СМС-повідомлення та QR-коди. https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6891

Міський голова закликав вінничан відповідально ставитися до оплати за проїзд, адже це напряму впливає на покращення якості послуги перевезення у муніципальному транспорті.

Придбати неперсоніфіковану Муніципальну картку можна у торговельних точках, які розташовані поблизу зупинок транспорту. Адреси їх розміщені на сайті https://et.vn.ua/news/buy-offline.

Попередня публікаціяУ Вінниці затримали підозрюваного у вбивстві військовослужбовця. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці на будівельному майданчику знайшли 28 ручних гранат часів Другої світової. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я